Manşet Haberleri: Pazar, 28 Kasım 2021
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN 12 KASIM 1999 DÜZCE DEPREMİ İLE İLGİLİ MESAJ
Tarih: 11.11.2020 16:55:00
A A A A A A
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN 12 KASIM 1999 DÜZCE DEPREMİ İLE İLGİLİ MESAJ

“Düzce’de 21 yıl önce yaşanılan 7,2 büyüklüğündeki deprem, ülkemizin yaşadığı en acı felaketlerden biri olarak  tarihteki yerini almıştır.

Bu büyük deprem sonrasında Devletimiz ve Milletimiz Birlik ve Beraberlik içinde hareket etmiş, yaraların sarılması için var gücüyle gayret göstermiştir. Ülkemiz özellikle bölgemiz deprem riski altındadır. Önemli olan doğal afetlere karşı hazırlıklı olmak ve bu afetlerde can kaybının olmamasıdır. Bize düşen bu acı felaketi hiçbir zaman unutmamak ve bundan ders çıkararak yapılarımızı daha sağlıklı bir şekilde inşa etmektir.

Bu vesile ile 12 kasım 1999  Depreminin yıl dönümünde, böyle bir acının İlimizde ve Ülkemizde bir daha yaşanmamasını temenni ediyor, Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” dedi.

AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
can i get aids from swimming with black people how to get aids symptoms of hiv in women
i dream my husband cheated on me signs of a cheater reasons why husband cheat
can i take cymbalta every other day canitake.net can i take cymbalta every other day
transfer prescription coupon free printable cialis coupons prescription drugs coupons
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi