Manşet Haberleri: Salı, 23 Nisan 2024
YILIN AHİLERİ ÖDÜLLERİ VERİLDİ...
Tarih: 19.09.2012 20:47:00
A A A A A A
YILIN AHİLERİ ÖDÜLLERİ VERİLDİ...

 

Yılın ve ilin ahisi seçilen ve Türkiyenin ahisi olacak durumda olan ve mesleğine hala devam eden  Osman Mutaf’a, en genç ahi seçilen Mustafa Akgün’e ve örnek bayan ahi seçilen Rüveyda Siyokoğlu plaket verildi.
 
Düzce Kunduracılar ve Lastikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan Osman Mutaf’a ödülünü Vali Yardımcısı Miktat Alan,en genç ahi seçilen Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Mustafa Akgün’e ödülünü Belediye Başkanı İsmail Bayram, ve örnek bayan ahi seçilen Kaynaşlı Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Rüveyda Siyokoğlu’na ödülünü Kredi Kooperatif Başkanı Ertan Taşlı verdi.
 
Esnaf kefalet kooperatifi başkanı Ertan TAŞLI yılın ahisi Osman Mutaf'ı tebrik etti ve mesleğinde daha nice günler görmesini diledi.
 
Daha sonra odalar tarafından yılın ahilerine ödüller takdim edildi. Düzce Lokantacılar Odasında yılın olgun ahisi Mustafa Bakangöz, Genç ahi Ahmet Karaca ve Örnek bayan ahi Yüksel Kalkan, Düzce Bakkallar ve Bayiler Odasında Hilmi Özdemiroğlu olgun ahi, Ünal Akbulut genç ahi ve Hülya Kurt örnek Bayan ahi oldu. Düzce Kahveciler ve Otelciler Odasında olgun ahi Hasan Çöz, Örnek bayan ahi Arzu Ebru Yüksel, Düzce Sıhhı Tesisatçılar Odasında Bedretttin Ata olgun ahi, Cengiz Mezarcı Genç Ahi, Tülin Güler Örnek Bayan ahi seçildi. Seyyar Pazarcılar Odasında Orhan Şamandar Olgun ahi, Binnur Altun Bayan ahi seçilirken, Düzce terziler ve Konfeksiyoncular Odasında Mustafa Yılmaz olgun ahi, Fatma gönül ise bayan ahi olarak seçildi.
 

 

AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi