Manşet Haberleri: Pazartesi, 15 Temmuz 2024
Ertan TAŞLI
Görev : Yönetim Kurulu - Yönetim Kurulu Başkanı Telefon : +90 380 514 15 10 E-Mail : baskan@deskkop.org.tr
Ertan TAŞLI

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan TAŞLI    20 Kasım 1969 yılında Ankara' da doğmuştur. İlk ve orta öğretimine Ankarada başlayıp, lise tahsilini Ankara Balgat Teknik Lisesinde tamamlamıştır. Düzce Üniversitesi Düzce Meslek Yüksekokulu otomotiv bölümü Önlisans , aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden Lisans mezunudur.

1989 yılında memleketi olan Düzce' de nakliye ve hazır giyim sektörlerinde esnaflığa başlamıştır. Başkanımız 1992 yılında S.S. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi' ne üye olmuştur. Aynı zamanda Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyesidir. 2006 Nisan ayında yapılan genel kurulda S.S. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Başkanlık görevine getirilmiştir. Başkanımız aynı zamanda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı ve ESGİMTAŞ A.Ş. Denetleme Kurulu görevlerini yürütmüştür.

Başkanımız şuanda TESKOMB Genel Başkan Vekili , 5.Bölge  Esnaf Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı’dır.


2018   yılında yapılan Genel Kurulda üyelerimizin tamamının desteği ile tekrar seçilerek görevine devam etmekte olup , evli ve biri erkek, biri kız iki çocuk babasıdır.


AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi