Manşet Haberleri: Salı, 23 Nisan 2024
ÇADIRIMI YENİDEN STOKLUYORUM KAMPANYASI
Tarih: 15.02.2012 02:26:00
A A A A A A
ÇADIRIMI YENİDEN STOKLUYORUM KAMPANYASI

 

Kızılay Genel Müdürü Ömer Taşlı, Van depremi nedeniyle Düzce’de bulunan Batı Karadeniz Afet Lojistik Merkezi’ndeki çadır stoğunun tamamen sıfırlandığını söyleyerek, bölgemizde yaşanacak olası bir felakete hazırlıklı olmak için stoğun yerine koyulmasının şart olduğunu belirtti.
 
Taşlı, 10 bin adetlik çadır stoğunu geri koymak için yaklaşık 8 milyon liraya ihtiyaç olduğunu ifade ederek, bunun için Düzce’den “ Çadırımı yeniden stokluyorum kampanyası başlatmak istediklerini dile getirdi.
 
Kızılay Genel Müdürü Ömer Taşlı, Van depreminde büyük çapta çadır ihtiyacının ortaya çıkması nedeniyle tüm depolardaki çadır stoğunun tükendiğini söyleyerek, Batı Karadeniz Afet Lojistik Merkezi’ndeki stoğun da tamamen sıfırlandığını, stoğun yeniden geri konulması için maddi destek gerektiğini belirtti.
 
Van depreminde Düzcelilerin üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdiğini söyleyen Taşlı, Düzce’den çok miktarda yardım gönderildiğini ifade etti. Van Deprem nedeniyle Kızılay’ın çadır stoğunun tükendiğini vurgulayan Taşlı, “ Düzce depomuzdaki çadır stoğumuzu yerine koymak için 8 milyon liraya ihtiyacımız var.
 
Bu nedenle bölgemize bağlı olan Karabük, Kastamonu, Adapazarı, Sinop ve Bolu illeri ile birlikte “ Çadırımızı yeniden stokluyoruz” kampanyası başlatalım. Durumu iyi olan vatandaşlarımıza destek çağrısında bulunalım. Yarın öbür gün bölgemizde meydana gelecek olası bir felaket karşısında çaresiz kalmamak için hazırlıklı olmalıyız. Çadırlarımızı hızla yerine koymalıyız. Bu illerin desteği ile Türkiye’de bir ilki başlatalım. Bölge merkezi olarak bu kampanyayı Düzce’den başlatalım.” Dedi.
AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi