Manşet Haberleri: Cumartesi, 2 Mart 2024
OLAĞAN GENEL KURULUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Tarih: 10.07.2021 15:41:00
A A A A A A
OLAĞAN GENEL KURULUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DÜZCE ESNAF KEFALET KOOPERATİFİMİZİN OLAĞAN GENEL KURULU BUGÜN SAAT:11.00’DE GENÇLİK MERKEZİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KYK KONFERANS SALONUNDA ÜYELERİMİZİN YOĞUN KATILIMI İLE  GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

GENEL KURULUMUZA AK PARTİ İL BAŞKANI MUSTAFA KESKİN, MHP İL BAŞKANI İLHAMİ CABOĞLU , İYİ PARTİ İL BAŞKANI YUNUS ÖZAY ER , TSO BAŞKANI TUNCAY ŞAHİN, BOLU ESNAF ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI TAHİR GAYRET,  DÜZCE ESNAF ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI MUSTAFA KAYIKÇI, DÜZCE HALK BANKASI MÜDÜRÜ SADETTİN ERER,YEŞİLAY DÜZCE ŞUBE BAŞKANI ALİ DİLBER, SİVİL TOPLUM  KURULUŞLARI BAŞKANLARI, KOOPERATİF BAŞKANLARI VE ÜYELER KATILDI.

BAŞKANIMIZ ERTAN TAŞLI KONUŞMASINDA PANDEMİ DÖNEMİNDE ESNAFLARIMIZA KREDİ DESTEĞİNİN SAĞLANDIĞINI, TAKSİTLERİN ERTELENDİĞİNİ VE HER TÜRLÜ FİNANSAL KOLAYLIĞIN ESNAFIMIZA SAĞLANDIĞINI DİLE GETİRDİ. KONUŞMA SLAYT GÖSTERİ İLE DEVAM ETTİ.

PANDEMİNİN BU ZORLU SÜRECİNDE TÜM ESNAFLARIMIZA DESTEK SAĞLANDIĞINI VE BU DESTEKLERİN  DEVAM EDECEĞİNİ SÖYLEDİ. GENEL KURULUMUZ GÜNDEM MADDELERİ TEK TEK ÜYELERİMİZE AÇIKLANDI. TÜM ÜYELERİMİZE SAĞLAM TEMELLER ÜZERİNE KURDUĞUMUZ KOOPERATİF ÇALIŞMA DÜZENİNİN DEVAM EDECEĞİ İFADE EDİLDİ. MEVCUT YÖNETİM VE DENETİM KURULUMUZU ÜYELERİMİZİN OYLARI İLE GÖREVE DEVAM ETMESİ KARARININ VERİLDİĞİ GENEL KURUL , YAPILAN KONUŞMALARIN ARDINDAN ÜYELERİMİZİN YÜKSEK TEVECCÜHÜ İLE TAMAMLANDI.

GENEL KURULUMUZDA ESNAF VE SANATKARLARIMIZA PANDEMİ DÖNEMİNDE BÜYÜK DESTEK VEREN SAYIN  CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE HÜKÜMET YETKİLİLERİNE, TİCARET BAKANIMIZ SAYIN MEHMET MUŞ’A, TEŞKİLATIMIZIN LİDERİ TESKOMB GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN ABDULKADİR AKGÜL’E SONSUZ ŞÜKRANLARIMIZI VE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.

KOOPERATİFİMİZİN VE BÖLGE BİRLİĞİMİZDEKİ TÜM KOOPERATİFLERİN ESNAF VE SANATKARIMIZA HİZMET EDECEĞİNİ BELİRTEN BAŞKANIMIZ ERTAN TAŞLI TOPLANTIYA KATILAN VE MAZERETİNDEN DOLAYI KATILAMAYAN TÜM ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDEREK HERZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUKLARINI İFADE ETTİ VE GENEL KURULUMUZ BU ŞEKİLDE SONLANDIRILDI.

GENEL KURULUMUZUN DÜZCE ESNAFIMIZA HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUZ

Haberin Diğer Fotoğrafları
AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi