Manşet Haberleri: Cuma, 22 Eylül 2023
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’NIN 10 KASIM ATATÜRK ANMA GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJI
Tarih: 9.11.2021 16:11:00
A A A A A A
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’NIN 10 KASIM ATATÜRK ANMA GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJI

           Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı, büyük komutan, büyük devlet adamı, ilke ve inkılaplarıyla uygarlık yolundaki en büyük rehberimiz Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 83. yıl dönümünde, O’nu minnet ve şükranla anıyoruz.

            İlke ve devrimleriyle, fikirleri ve eserleri ile yaşadığı çağın ötesinde olan Atatürk sadece kendi milletine değil, özgür ve bağımsız yaşamak isteyen diğer milletlere de yol göstericilik yapmıştır. Hayatını, ülkesinin bağımsızlığına ve kalkınmasına adayan Ulu Önder, başarıları, liderlik yeteneği ve üstün kişiliği ile tüm dünyada hayranlık uyandırarak tarihe mal olmuştur.

            Aramızdan ayrılışının yıl dönümünde Atatürk’ü anarken, bizlere
bırakmış olduğu mirası geleceğe taşıyarak yurdumuza ve bağımsızlığımıza her
şartta sahip çıkmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, “Türkiye Cumhuriyeti’nin
kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 83. Yıl dönümünde bir kez daha rahmet ve saygıyla anıyoruz. Ruhu şad olsun.” dedi.

AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi