Manşet Haberleri: Pazartesi, 6 Şubat 2023
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN DÜZCE DEPREMİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA;
Tarih: 27.11.2022 18:32:00
A A A A A A
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN DÜZCE DEPREMİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA;
ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ VE YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN DÜZCE DEPREMİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA;
DEPREM SONRASI DÜZCE ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği, deprem yaşayan Düzce ve bölge esnafına destek olmak amacıyla 140 milyon lira tutarında plasman sağladı.
5.Bölge Birliği ve Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, yaptığı açıklamada, geçtiğimiz gün yaşanan 5.9 şiddetindeki depremde can kaybı yaşanmaması ve yıkımın olmamasının tek teselli olduğunu ifade etti.
Yaşanan depremin ve artçı sarsıntıların, bir kez daha deprem gerçeğini ve bu gerçekle yaşamamız gerektiğini hatırlattığına dikkat çekti.
“Genel Başkanımız Sayın Abdülkadir Akgül, depremin ilk anından itibaren Düzce ile yakından ilgilenmiş ve esnafımızın yanında olmuş, gelişmeleri ve bilgileri an be an yakından takip etmiştir. Düzce merkez, Gölyaka, Gümüşova, Yığılca, Kaynaşlı ve Akçakoca kooperatiflerimize üye esnaflarımızın kullanımı için 140 milyon lira plasman ayrılmasını sağlamıştır. Krediler, pazartesi günü itibariyle banka ödeme sırasına göre üyelerimizin kullanımına sunulmuştur” dedi.
Başkanımız, “Kredi başvurusu yapan tüm üyelerimize yardımcı olunacak ve talepler en kısa sürede karşılanacaktır. Hiç bir esnafımız mağdur edilmeden başvuru yapan ve bankacılık sisteminden geçen tüm esnaflara destek verilecektir. Tüm esnafımıza destek olmaya devam edeceğiz”
Başkanımız, “İlimizde ve bölgemizde esnafımıza verilen bu destekten dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Ticaret Bakanımız Mehmet Muş’a, Genel Başkanımız Sayın Abdülkadir Akgül’e, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’a ilimizdeki tüm esnaflarımız adına teşekkür ediyor, Düzce halkı ile depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. Allah ülkemizi ve milletimizi daha beter afetlerden ve belalardan korusun” ifadelerini kullandı.

 

AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi