Manşet Haberleri: Cumartesi, 9 Aralık 2023
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJ
Tarih: 9.01.2023 16:05:00
A A A A A A
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJ

“Basın Milletin Ortak Sesidir.”

           

              Demokrasinin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bire?ler arasında veri akışını sağla?arak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir.

 

              Gazetecilik kamuoyuna karşı önemli sorumlulukları olan, meslek ahlakı gözeterek en zorlu şartlarda dahi görevini yerine getirilmesi hususunda  kutsal bir meslektir.

 

              Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru, hızlı ve tarafsız bir şekilde bilgilendiren gazetecilerin, demokratik yaşamın vazgeçilmez unsurlarındandır.

             

              Ülkesinin menfaatlerini göz ardı etmeden yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatan, bu yolda her an haber peşinde koşan ; üstlendikleri her görevi, her koşulda  sürdürmeye çalışan basın çalışanlarının bu görevlerini  günümüze  kadar başarı  ile  yerine getirmiş olmaları takdire değerdir.   

            

             Bu duygu ve düşüncelerle, Zor şartlar altında bile görev bilincini kaybetmeyen, üstün gayreti ile habercilik anlayışından ödün vermeksizin fedakarca çalışan gazetecilerimizin bu anlamlı gününü kutlar;  İlimize ve ülkemize verdikleri hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.


 

 

AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi