Manşet Haberleri: Pazartesi, 15 Temmuz 2024
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJI
Tarih: 30.04.2024 17:41:00
A A A A A A
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJI

 

Ülkemizin her alanda kalkınması ve ekonomimizin güçlenmesinde önemli bir role sahip, refah dolu bir geleceğe ulaşmamız için emeğini ortaya koyarak alın teri ile hizmet üreten işçi ve emekçilerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.

 

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanırken, işçi ve emekçi kardeşlerimizin demokratik ve barışçı yollarla hak arayışlarının simgesi ve çalışanların sorunlarının dile getirilmesine ve çözüm yollarına ışık tutmuştur.

 

Üretim faktörleri içinde yeri en zor doldurulan, en değerlisi emektir. Bizler, millet olarak, işçinin, emekçinin hakkını alın teri kurumadan vermenin hassasiyetini esas olan bir inanç ve kültüre sahibiz. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilimiz olmak üzere, ülkemize alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, özveri ile çalışan ve üreten tüm emekçi kardeşlerimizin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, bu anlamlı günün birlik ve dayanışma ruhu içerisinde geçirmelerini temenni ediyorum.”dedi.

 

AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi