![](k.asp?path=upload/deskkop_3072013_3761712909.jpg&bx=300)
DÜZCE BELEDİYESİ TARAFINDAN “Ramazan Bayramı öncesi vatandaşlarımızın rahat alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla tüm esnaflarımızın kendi işyerlerinin önündeki kaldırıma 29 Temmuz 2013 Pazartesi gününden başlayarak 7 Ağustos 2013 Çarşamba Arife günü sonuna kadar 10 gün süre ile işyeri sınırlarını aşmadan makul ölçülerde ve yabancı esnafa tahsis etmemek kaydıyla ürün çıkararak satış yapmaları belediyemizce uygun görülmüştür.