Manşet Haberleri: Cumartesi, 9 Aralık 2023
DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KELEŞ ,DÜZCE İL GENEL MECLİS BAŞKANI ŞİNASİ AKBULUT, DÜZCE İL GENEL SEKRETERİ MUHARREM TOZAN ZİYARET EDİLDİ.
Tarih: 12.05.2014 11:52:00
A A A A A A
DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KELEŞ ,DÜZCE İL GENEL MECLİS BAŞKANI ŞİNASİ AKBULUT, DÜZCE İL GENEL SEKRETERİ MUHARREM TOZAN ZİYARET EDİLDİ.

Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi , Gölyaka Esnaf Kefalet Kooperatifi ,Gümüşova  Esnaf Kefalet Kooperatifi , Akçakoca Esnaf Kefalet Kooperatifi  ile birlikte Düzce Belediye Başkanı Sayın Mehmet KELEŞ makamında ziyaret edildi. Ziyarette Başkanımız Ertan TAŞLI  “Bildiğimiz, tanıdığımız esnafa yakın olan birisinin tekrar göreve gelmiş olması arkadaşlarımız açısından, esnafımız açısından çok önemli. Bundan sonraki süreçte sizlerde Düzce’ye hizmet edeceksiniz. Bizde sizlere katkı sağlayacağız ve her noktada beraber çalışacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Seçilin tüm arkadaşlarımıza görevleri hayırlı uğurlu olsun” dedi.  Daha Sonra Düzce Belediyesi ziyaretinin ardından yeni seçilen Düzce İl Genel Meclis Başkanı Şinasi Akbulut ve yeni göreve gelen Düzce İl Genel Sekreteri Muharrem Tozan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi