Manşet Haberleri: Cuma, 22 Eylül 2023
DESTEKLERİMİZ YATIRIMA DÖNÜŞÜYOR
Tarih: 11.02.2012 13:58:00
A A A A A A
DESTEKLERİMİZ YATIRIMA DÖNÜŞÜYOR

 

Düzce'de Kültür Mahallesi Spor Sokak'ta 17 Nisan 2011 gecesi yaşanan yangında 4 iş yeri tamamen yanarken 9 dükkan ise hasar görmüştü. Dükkanları yanan esnaflar adeta küllerinden doğarak yeni mekanlarını tek tek hizmete açmaya başladı.Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi de esnaflarımızın yaptığı bu yatırımlara katkı sağlamaya devam etmektedir.
 
Bugün açılışı olan Lizza Cafe ve Restaurant da yangında zarar görmüş ve işyeri kullanılamayacak hale gelmişti. 8 ay geçmesine rağmen esnaflarımız binalarını yenileyerek tüm hızıyla devam eden tadilatlar sonucunda bugün Lizza Cafe ve Restaurant da açıldı.Açılışa Düzce İl Müftüsü yardımcısı sayın Ahmet BÜYÜKGÜL dua ederek başladı ardından Valimiz Vasip ŞAHİN açılış kurdelasını keserek Lizza Cafe ve Restaurantı hizmete açtı. Açılışa Valimiz Vasip ŞAHİN,Düzce Belediye Başkan Yardımcısı İsmail TANYEL,Vali yardımcısı Erdoğan ÜLKER,Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan TAŞLI,Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin BÜYÜK ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi olarak Tekrardan açılan Lizza Cafe ve Restauranta yeni çalışma yerlerinde başarılar dileriz. Düzcemize hayırlı olması dileğiyle..
AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi