Manşet Haberleri: Cuma, 22 Eylül 2023
DÜZCE KAMYON VE TIR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDEN KOOPERATİFİMİZE ZİYARET
Tarih: 2.06.2020 15:33:00
A A A A A A
DÜZCE KAMYON VE TIR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDEN KOOPERATİFİMİZE ZİYARET

Bilindiği üzere Ülkemizde başlayan salgın sürecinde Devletimiz birçok karar  alarak bazı destek paketlerini yürürlüğe koydu. Esnaf Destek Paketini de HALKBANK ve Esnaf Kefalet Kooperatifleri üzerinden gerçekleştirdi.

Yoğun geçen başvuru süreçlerini Kooperatif Personellerimizin gayretli çalışması ile mesai mefhumu gözetmeksizin Cumartesi ve Pazar da çalışarak, 65 yaş üstü üyelerin hem sokağa hem de evlerinden çıkamamasından dolayı bizzat evlerine giderek imzalarını almış, bayram öncesi Düzce ilimizdeki tüm başvuruları sonuçlandırdık ve Devletimizin desteğini Esnaflarımızın hesabına aktarılmasını sağladık.  Bu çalışmamızı takdirle karşılayan Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Üyeleri Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Personellerimize teşekkür ziyaretinde bulunarak Kooperatif Müdürümüze Plaket taktim ederek Tüm Personellerimize teşekkürlerini ilettiler.

Bu davranışlarından dolayı 148 üyesi bulunan Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Başkan ve Tüm Üyelerine, 5. Bölge Birliği ve Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanımız Ertan Taşlı “ Yönetim Kurulu ve Personellerimiz adına teşekkür ediyor , bizler Esnafımızın mutluluğu ve  ihtiyaçları için Devletimizin koyduğu kurallar çerçevesinde çalışmaya devam ediyor ve devam edeceğiz. Tüm esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler, sağlıklı günler dileriz” dedi.

Haberin Diğer Fotoğrafları
AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi